O Jelonku słów kilka

14 stycznia 2020

Mam na imię Marta, mam lat pięćdziesiąt i parę, mam męża Marka,mam 2 psy i 2 koty, mam przyjaciół, mam fajnych sąsiadów, mam JELONKA i w sercu ciągle maj mam. I uwaga- zaczynam pisać jelonkowego bloga.

Żeby Was nie bolało, postaram się pisać ładną polszczyzną, klarownie i bez błędów.O czym będę pisała O naszym Jelonku, o naszych miłych gościach, o nas i naszych zwierzętach, o lesie, o górskich wycieczkach, o jelonkowym ogrodzie, o książkach i o filmach, o miłych przypadkach i dziwnych trafach i o naszych magicznych Michałowicach pod samiuśkimi Śnieżnymi Kotłami, hej!Myślałam, że tematów będzie mi brakować, ale cisną się na klawiaturę intensywnie same, bo ja tak mam.

Zaczynam powoli, z rozmysłem a potem ….aaa, ratunku! Samo się rozpędza i kontrolować bardzo muszę, by rozmówca nie uciekł w popłochu i by dalej dialogować ze mną chciał.Czyli STOP w tym miejscu. Uporządkuję galopadę wątków, jednym dam pierwszeństwo, inne może kiedyś na blogu opublikowane będą. Do następnego! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, miłego wypoczynku w Jelonku życzę!

Wasza Marta